top of page

Nieuwe Eco-hopper in gebruik bij Marco Stevedoring BV

Onlangs hebben we een innovatieve Eco-hopper geleverd die speciaal is ontworpen voor het lossen van schepen met agribulk, biomassa, petcokes, mineralen, kunstmeststoffen en phosphate rock.

  •  Capaciteit: 750 ton/uur

  •  Mobiliteit: Rijdt op hydraulische aandrijving, 0,5 km/u

  •  Efficiëntie: Walstroomaansluiting met automatische kabelhaspel

  •  Flexibiliteit: Transportband kan beide kanten op draaien en is volledig bedienbaar vanuit een cabine met joysticks

  • Unieke features: Flip/flap systeem tegen stofvorming en luchtkanonnen om product verstoppingen te voorkomen


Omdat er o.a. Phosphate Rock door de bunker gaat, dat bekend staat als een lastig te verwerken materiaal vanwege de neiging om te kleven en te verharden, hebben we gekozen voor een strategische oplossing.


We hebben 4 krachtige luchtkanonnen geïnstalleerd, specifiek ontworpen om verstoppingen te voorkomen. Bij activering blazen deze kanonnen in een fractie van een seconde een grote hoeveelheid perslucht de bunker in, waardoor hardnekkige ophopingen direct worden losgemaakt.


Voor de benodigde perslucht maken we gebruik van 2 Boge frequentiegestuurde schroefcompressors van elk 11 kW.


Deze geavanceerde installatie zorgt voor een efficiënte, stofvrije en veilige werkomgeving.

Foto's van het project

bottom of page